בלוג הביטוח המקצועי בישראל

ביטוח בריאות

מאת: אדיר דיין | ביולי 2019
סקר מקיף מעיד – רוב מחזיקי פוליסת ביטוח בריאות פרטית (בנוסף לביטוחי הבריאות של קופות החולים) לא בדקו במהלך 12 החודשים האחרונים את עלויות הביטוח שלהם.  הרוב הגדול גם אינם מודעים לרפורמה הנרחבת של משרד האוצר שהובילה להוזלת עלויות ושיפור כיסויים משמעותי. רפורמת..
מאת: אדיר דיין | ביולי 2019
באמצעות רפורמה משמעותית של האוצר להוזלה בעלויות ביטוחי הבריאות הפרטיים, ניתן כעת לבדוק את תיק הביטוח ולקבל הנחות מיידיות בעלויות החודשיות. אם את/ה בין גילאי 30-64 ובעל/ת פוליסת ביטוח בריאות פרטית, ההטבה מטעם האוצר מיועדת בדיוק בשבילך – בדיקת התיק הביטוחי, שי..
מאת: אדיר דיין | ביוני 2019
משרד האוצר מתריע: "86% מהמבוטחים משלמים סכומים גבוהים מדי על ביטוח הבריאות הפרטי". הפתרון והחיסכון קל, מהיר והכרחי! על פי נתוני האוצר, הרוב המכריע של המבוטחים בארץ מבזבז סכומי כסף גבוהים על ביטוחים כפולים ומשולשים. החשש מהתעסקות בענייני ביטוח, אמון עיוור בסוכ..
מאת: אדיר דיין | באפריל 2019
כיצד ניתן לחסוך אלפי שקלים בשנה בביטוחי הבריאות וחשוב מכך, להיות מוגנים בזמן אמת נכתב ע"י: אדיר דיין, אפריל 2019 על פי נתוני משרד האוצר, הרוב המכריע של המבוטחים בארץ מבזבז סכומי כסף גבוהים על ביטוחים כפולים ומשולשים והרפורמה החדשה נועדה למנוע את הסיטואציה ..
מאת: אדיר דיין | באוקטובר 2018
יש לכם ביטוח פנסיוני? סביר להניח שכן, ואפילו סביר להניח שיש לכם גם ביטוחים נוספים, שכולם רשומים בתיק הביטוחי שלכם, אבל, גם אם נתמקד רק בביטוח פנסיוני, בהחלט אפשר להגיד שלא בטוח שאתם יודעים על קיומם. אם לדייק – לא בטוח שאתם יודעים בדיוק כמה ביטוחים פנסיוניים יש..
מאת: אדיר דיין | באוקטובר 2018
תיקון 190 וחשיבותו להטבות מס משמעותיות עובדים כשכירים או כעצמאיים? התיקון החדש לפקודת מס הכנסה יכול להפחית עשרות אלפי שקלים מהמסים שאתם משלמים!! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לבדוק אם אתם מוכנים. מגדילים את החיסכון הפנסיוני לחיסכון פנסיוני הוגן יש חשיבות..
מאת: אדיר דיין | באפריל 2018
משרד האוצר קבע: "מרבית הציבור משלם עבור ביטוח הבריאות סכומים מופרזים", למען האמת מדובר ב87% מהציבור, הגיע הזמן לעשות לכם סדר. מנתוני משרד האוצר עולה התמונה העגומה בה הרוב המכריע של המבוטחים בישראל מבזבז סכומי כסף גבוהים על ביטוחים כפולים, משולשים וכאלה שאין ב..
מאת: אדיר דיין | במרץ 2018
הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות שנכנסה לתוקף בשנת 2016, יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בשנה ולהבטיח לכם כיסוי ביטוחי מלא של המקרים שבאמת רלוונטיים לכם. ביצוע בדיקה יסודית של התיק הביטוחי שלכם על מנת לוודא שאתם לא משלמים פעמיים על אותו כיסוי ביטוחי ושיש לכם כיסוי ..
מאת: אדיר דיין | במרץ 2018
משרד האוצר: 86% מהמבוטחים בישראל משלמים סכומים גבוהים מדי על ביטוח הבריאות על פי נתוני משרד האוצר, הרוב המכריע של המבוטחים בארץ מבזבז סכומי כסף גבוהים על ביטוחים כפולים ומשולשים. מעבר לחוסר ידע, חשש מהתעסקות בענייני ביטוח "מורכבים" או אמון עיוור בסוכן הביטוח,..
מאת: אדיר דיין | במרץ 2018
עד 2016 שוק פוליסות ביטוחי הבריאות היה פרוץ לחלוטין. כל חברה היתה יכולה להציע לכל לקוח פוטנציאלי כל חבילת ביטוח שעולה על רוחה עם התאמה קלה ביותר למצבו ולצרכיו. התוצאה: רווקים חתמו על פוליסות ביטוחי חיים למרות שהם בכלל לא צריכים כאלה, אנשים חתמו על פוליסות שלא ..
אדיר דיין

אדיר דיין

יזם, סוכן ביטוח, משווק פנסיוני בכיר ומייסד מרכז המומחים לביטוח ופיננסים, אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל. בזכות יכולותיו המרשימות ויוצאות הדופן, פיתח אדיר טכנולוגיה חכמה בתחום הביטוח אשר הובילה למהפכה וחסכה לציבור מיליוני שקלים בשנה.

בדיקת תיק ביטוח בריאות
בדיקת תיק ביטוח פנסיוני
החזר מס לשכירים
fffff
בדוק את תיק הביטוח שלך היום - בחינם וללא התחייבות
מה גילך?

 עד 30  בין 30-64  מעל 64

מה סך התשלום החודשי שלך עבור הביטוחים בריאות, חיים, תאונות, מחלות וסיעודי?

 עד 250 ש"ח לא יודע 500 - 250 ש"ח אין לי ביטוח מעל 500 ש"ח העבודה משלמת

  • הוזלה משמעותית בהתאם לרפורמת הביטוח החדשה (2016)
  • מציאת כפילויות בפוליסת הביטוח
  • עדכון פרטים והתאמת חוסרים
  • הורדת דמי הניהול