בלוג הביטוח המקצועי בישראל

תנאי השימוש באתר

אתר האינטרנט www.neto-insurance.co.il (להלן: האתר) ומנוהל על ידי אדיר דיין (להלן:"אדיר"). הפעילות באתר זה, לרבות התכנים והשירותים המופיעים בו, מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר, בין אם אתם גולשים בו דרך המחשב, הטלפון הנייד או הטאבלט ובין אם הגלישה מתבצעת דרך האינטרנט או דרך כל רשת תקשורת אחרת. לאור זאת כדאי מאוד לקרוא את תנאי השימוש מראש ולהמשיך לגלוש ולפעול באתר רק אם הם מקובלים עליכם. יש לציין, כי על מנת לעשות שימוש בתכנים מסוימים שיופיעו מדי פעם באתר ייתכן כי תידרשו להסכים לתנאים נוספים. במקרה כזה התנאים יפורסמו בנפרד.

התנאים לשימוש באתר

 • אתם מורשים לעשות שימוש באתר זה אך ורק על פי תנאי השימוש המופיעים כאן. כל שימוש אחר הנוגד את הכתוב כאן מצריך פנייה בכתב אלינו וקבלת הסכמה מפורשת מאיתנו.
 • השימוש באתר מיועד אך ורק לצרכים אישיים או פרטיים.
 • אין להעתיק או להשתמש בתכנים המופעיים באתר לשום צורך, לרבות פרסום באתרי אינטרנט אחרים, פרסום אלקטרוני, פרסום מודפס וכל פרסום אחר שאינו לצורך שימוש פרטי.
 • אין ליצור מאגר מידע מכל החומרים והתכנים המופיעים באתר, לא באופן ידני ולא באמצעות כל יישום, תוכנה או אמצעי אחר המופעלים לטובת סריקה או העתקה של התכנים.
 • אין להציג תכנים המופיעים באתר בכל דרך המשנה את עיצבום המקורי.
 • אין להציג תכנים באמצעים המסירים מהם תכנים מסחריים ופרסומות.
 • אין להוציא לאתר קישורים מאתרים אחרים הכוללים תכנים לא ראויים כגון פורנוגרפיה, אלימות, פדופיליה, גזענות, אפליה וכד' וכל תוכן אחר המנוגד לחוק או אשר מעודד פעילות הנוגדת את החוק.
 • אם יצרתם לאתר קישורים מאתרים אחרים – בעלי האתר אינם אחראים בשום אופן לכל נזק שייגרם לכם מכך. אתם האחראיים הבלעדיים לכל קישור שיצרתם ולכל פרסום תוכן מהאתר, ותהיו מחויבים לפצות את האתר בגין כל נזק שייגרם לה בשל כך.
 • אם אתם מעוניינים לפרסם סרטוני וידיאו באתר עליכם לוודא כי הם אינם מכילים תכנים פוגעניים כגון פורנוגרפיה, אלימות, גזענות או כל תוכן המנוגד לחוק או המעודד פעילות מנוגדת לחוק, אפליה או גזענות, וכי אין בפרסום התכנים משום הפרה של זכויות היוצרים. לאחר שאתם מוודאים שאכן כך, עליכם לקבל הסכמה מראש ובכתב מהאתר ו/או מאדיר להעלאתם לאתר, ובתנאי שאתם מוכנים לכך שהאתר רשאי לערוך שינויים בתכנים אלה ואף להסירם לחלוטין מהאתר – ללא הודעה מוקדמת ומבלי שתהיה לכם כל זכות לטעון נגד האתר או לתבוע אותו בגין שינויים אלה.
 • האתר מעודד דיונים בנושאים שונים ומאפשר לגולשים לפרסם בפורומים שונים, להגיב לבלוגים ולפרסומים שונים, לשוחח בצ'אטים ולהעלות טוק-בקים. למרות זאת, האתר אינו מתחייב לאשר תכנים הנכתבים על ידכם ויכול למנוע את פרסומם מבלי להתריע על כך ומבלי להסביר לכם מה הסיבה – וזאת על פי שיקול דעתו. ברגע שאתם מפרסמים תוכן כלשהו באתר אתם מסכימים לכך שנציגי האתר יעברו עליהם ויבדקו שהם אינם כוללים דברי שקר, דברי נאצה, איומים, קללות, תכנים בעלי אופי מיני או תכנים הנוגדים את החוק.
 • אתם האחראים הבלעדיים על כל תוכן שאתם מפרסמים, ואין לאתר כל קשר אליהם. תכנים אלה אינם משקפים את עמדת האתר ו/או אדיר ואין להם כל אחריות חוקית לגביהם.

תכנים שאסור לפרסם באתר

האחריות על כל התכנים שתפרסמו באתר היא שלכם בלבד, ולכן חשוב שתקראו מה אסור לפרסם באתר.

 • תוכן שאתם יודעים שהוא מטעה, לא מדויק או שקרי.
 • תוכן שאסור לפרסם באתר בגלל זכויות יוצרים ו/או סימני מסחר.
 • תוכן בעל אופי מיני ו/או תוכן פורנוגרפי.
 • תוכן החושף פרטים של קטינים, כגון שמם, מקום מגוריהם ו/או דרכים להתקשרות איתם.
 • תוכן החושף פרטים של אנשים שלא אישרו את הפרסום מראש, תוכן משמיץ המהווה לשון הרע ו/או פוגע בשמם הטוב או בפרטיות של אנשים אחרים וכל תוכן אחר (מיני, מאיים, מעליב או עוין) אשר עלול לפגוע בצד שלישי.
 • תוכן שעלול להזיק למי שיעשה בו שימוש, כגון תוכנות, קודים ויישומים שכוללים וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים או כל יישום אחר שעלול לפגוע באתר עצמו ו/או בשרת.
 • תוכן המעודד ביצוע מעשים שנכללים תחת הקטגוריה "עבירה פלילית" או שעלול להביא לכך שתוגש נגד האתר / אדיר תביעה אזרחית או מסחרית.
 • תוכן המעודד אפליה או גזענות מכל סוג שהוא, לרבות אפליה על בסיס דת, גזע, מין, צבע עור, לאומיות, מוצא, השקפה פוליטית, מחלות ונכויות פיזיות או נפשיות, נטייה מינית, אמונה, אזור מגורים, מעמד כלכלי-חברתי או כל גורם מפלה אחר.
 • תוכן פרסומי או מסחרי המנוגד לכלי השימוש במקובלים במדיה האינטרנטית, אשר עלול להטעות את הצופים בו ו/או את צרכניו ולגרום להם נזקים שונים.
 • אם הפרתם אחד או יותר מתנאי האתר, תהיה החברה רשאית שלא לפרסם תכנים שאתם מעוניינים לפרסם, כמו גם לשנות או למחוק פרסומים שכבר העליתם לאתר ולמנוע מכם בצורה גורפת העלאת תכנים עתידיים.

חשוב לזכור: כל תוכן שתעלו לאתר ייראה וייקרא על ידי הרבה מאוד גולשים, ולכן מומלץ להיות זהירים בכל הנוגע למסירת פרטיכם האישיים, לרבות כתובתכם, מקום העבודה שלכם או מספר הטלפון שלכם. כמו כן מומלץ להפעיל שיקול דעת בעת יצירת התקשרויות דרך האתר ובנוגע לתגובות שתקבלו עקב הפרסום. 

מאידך גיסא, יש להפעיל שיקול דעת גם לגבי התוכן שאתם צורכים באתר. אדיר או האתר אינם אחראיים על דיוקו של התוכן המתפרסם, ולכן לא יישאו באחריות אם חלילה תיגרם לכם פגיעה כלשהי כתוצאה מצריכת התוכן הזה. חשוב לזכור כי התכנים המתפרסמים באתר לעולם לא יהוו תחליף להתייעצות עם בעלי מקצוע מהתחומים הרלוונטיים, כגון עורכי דין, סוכני ביטוח, רופאים ובעלי מקצועות נוספים.

רישום לאתר לצורך צפייה בתכנים

על מנת לצפות בחלק מהשירותים והתכנים באתר תידרשו להירשם באמצעות טופס הרשמה ולעתים גם לשלם. על מנת להשלים את תהליך הרישום תידרשו למסור פרטים אישיים לרבות שם, כתובת, מספר טלפון וכאשר מדובר בשירות או בתוכן המצריכים תשלום – גם את מספר כרטיס האשראי. מסירת פרטים שגויים עלולה לגרום לכך שלא תורשו לצפות בתוכן ו/או לא תקבלו את השירות או את המוצר הרצוי, ובמידת הצורך גם לחסום אתכם מכניסה נוספת לאתר. אם חל כל שינוי שהוא בפרטים האישיים שלכם אתם מתבקשים לפנות אל שירות הלקוחות שלנו לצורכי עדכונם. אנחנו מתחייבים לכך שפרטיכם יישמרו במאגר המידע של האתר ולא ייעשה בהם כל שימוש –  אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר.

כל כניסה לאתר כרוכה במסירת שם משתמש וסיסמה לצורכי זיהוי, כאשר האתר מורשה לבקש מדי פעם דרכי זיהוי נוספות. מומלץ מאוד להצפין את שם המשתמש והסיסמה שלכם ולהחליפם באופן תדיר יחסית, על מנת שאחרים לא יוכלו לעשות בהם שימוש לרעה.

האתר מורשה לחסום אתכם מלקבל שירות מסוים, לבטל את הרישום שביצעתם או לא לאפשר לכם גישה לאזורים מסוימים על פי שיקול דעתה, וזאת במקרים הבאים:

 • הפרתם אחד או יותר מתנאי השימוש באתר ו/או מתנאי הצהרת הפרטיות שלו.
 • מסרתם פרטים שגויים בעת ההרשמה.
 • ביצעתם פעולות באתר תוך שימוש בשם משתמש ובסיסמה של אדם אחר.
 • ביצעתם פעולה שעלולה לפגוע באתר ו/או בחברה ו/או בגולשים המשתמשים באתר.
 • השתמשתם בשירותים שמספק האתר על מנת לבצע בעצמכם או לעודד אחרים לבצע פעולות בלתי חוקיות כאלה ואחרות.
 • כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרתם נחסם או פג תוגף ו/או אם קיים חוב על שמכם לאתר, לחברה או לשירות / מוצר כלשהו שרכשתם באמצעותו.

קישורים, מנוע חיפוש פנימי ופרסומות

 • קישורים – באתר קיימים קישורים לאתרי אינטרנט אחרים, מתוך מטרה לאפשר לכם לקבל תכנים, שירותים ומוצרים מסוימים. התוכן שאתם צורכים באתרים הללו אינו מתפרסם על ידי אדיר או האתר וגם אינם מפוקחים על ידיהם. לכן, האתר או אדיר אינם אחראיים בשום אופן שהוא על נכונות התוכן באתרים אלה, כמו גם על חוקיותם. בין אם תחשבו שמדובר בתכנים שאינם ראויים כגון תכנים מיניים, תכנים פוגעניים אשר מעודדים אלימות, אפליה, ביצוע מעשים לא חוקיים וכד' – אדיר והאתר אינם הכתובת ולא תוכלו להגיש נגדם תביעה בגין תכנים אלה. כמו כן, אם תחליטו להשתמש בתוכן, שירות או מוצר מסוים שיוצע לכם באתרים אלה – האתר ואדיר לא יהיו אחראיים לכל נזק שייגרם לכם בגין השימוש. האתר ואדיר רשאים לעדכן את הקישורים, לשנות אותם, למחוק אותם או להוסיף להם על פי שיקול דעתם וללא מסירת הודעה מוקדמת לכם.
 • מנוע חיפוש פנימי – מנוע החיפוש המופיע באתר עצמו מנוהל על ידי צד שלישי, כך שלחברה והאתר אין כל אחריות לגבי התוצאות המופיעות בו. אין כל תוקף מחייב או אמות מידה אובייקטיביות לגבי תוצאות החיפוש, וסדר ההופעה של התוצאות יכול להיות מושפע משיקולים מסחריים או מכל שיקול אחר. לכן, אין לסדר ההופעה בתוצאות החיפוש כל חשיבות ולא כל תוצאה שמופיעה ראשונה היא בהכרח התוצאה הרלוונטית והאיכותית ביותר. כמו כן, התכנים, הפרסומות והקישורים המופיעים באתר משתנים באופן תדיר ולכן ייתכן שלעתים תוצאות החיפוש לא תהיינה תמיד מדויקות, שלמות או מעודכנות.
 • פרסומות – באתר מתפרסמים תכנים רבים המיועדים לפרסם מוצרים או שירותים, לעתים גם באמצעות כתבות תוכן שמטרתן לאסוף מידע ממתעניינים. אתם לא חייבים להשאיר פרטים וכל השארת פרטים תיעשה על פי שיקול דעתכם בלבד. כמו כן, התכנים המתפרסמים בתכנים פרסומיים אלה מתפרסמים באחריות המפרסמים ולאתר ולחברה אין כל נגיעה אליהם. לכן, לא תוגש כל טענה או תביעה לאתר או לחברה בגין צריכת תכנים אלה, לרבות הסתמכות על התכנים, היפגעות מהתוכן או קבלת שירות לקוי בעת רכישת מוצרים או שירותים. הפרסום באתר אינו מהווה המלצה של האתר או אדיר לרכוש שירותים או מוצרים מסוימים, וכל התקשרות שלכם עם הגורם המפרסם היא ביניכם בלבד, והאתר או אדיר אינם בשום אופן צד בעסקה.          
 • אף תוכן אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי – באתר ישנם תכנים רבים בנושאים כלכליים, ביטוח, עסקים ועוד. חלק מהתכנים מקורם באתר אולם חלק גדול מהם נכתב ומסופק על ידי גורמים חיצוניים. למרות שהנהלת האתר עושה כל שביכולתה לבדוק את התכנים הללו ולהעלותם לאתר כשהם איכותיים ומדויקים, עדיין ייתכן שייפלו בהם טעויות. לכן, לפני שמסתמכים על התכנים הללו ועושים בהם שימוש – חשוב מאוד להיוועץ בגורם מקצועי אשר יספק לכם הדרכה שמתאימה לצרכים האישיים שלכם. בכל מקרה – לא תהיה לכם כל טענה או תביעה בגין שימוש בתכנים אלה, גם לא אם נפגעתם כתוצאה מצריכתם. כל שימוש שתעשו בתכנים אלה הוא על אחריותכם בלבד.
 • אישור קבלת פרסומים – ברגע שאתם נרשמים לצפייה בתכנים או משאירים פרטים לטובת קבלת מידע נוסף, אתם מאשרים קבלת פרסומות מהאתר באמצעות דואר אלקטרוני ו/או באמצעות מסרון (SMS). אם אינכם מעוניינים לקבל פרסומות שכאלה, עליכם להודיע על כך לאתר בכתב.

זכויות יוצרים

 • זכויות היוצרים והקניין הרוחני של התוכן המופיע באתר שייכים במלואם לאתר או לחברה, או לצד שלישי אשר נתן את הסכמתו לעשות בהם שימוש באתר. עליכם חל איסור מפורש להעתיק, להפיץ, להעביר, לשנות, לפרסם ברבים, לעבד, להשכיר או למכור כל תוכן שקיים באתר או חלק ממנו בשום דרך שהיא (פרסום אלקטרוני, פרסום אופטי, הקלטה או כל אמצעי אחר) – אם לא קיבלתם לכך אישור והסכמה בכתב מבעלי האתר ו/או ממנהליהם.
 • כל תוכן שתעלו אתם בעצמכם לאתר – אינו נמצא בחזקת האתר או אדיר. לכן, עליכם לבדוק ולאשר שאתם בעלי זכויות היוצרים לפרסום התוכן ולכן יש לכם את הזכות לפרסמם. אם אינכם בעלי הזכויות – בעצם ההעלאה של התכנים אתם מאשרים שקיבלתם אישור מבעל הזכויות ולכן יכולים לפרסמם. למרות זאת, עם העלאת התכנים הללו לאתר האתר ואדיר רשאים לעשות בהם כרצונם, לרבות העתקה, שכפול, הפצה, עריכה, עיבוד, תרגום וכל דבר אחר, כמו גם לפרסם בכל מדיה אחרת לרבות אתרים אחרים, ספרים, עיתונות וטלוויזיה. לכם לא תהיה כל זכות להתלונן על כך שהתכנים אינם מותאמים לצרכים האישיים שלכם.
 • אדיר והאתר רשאים לעשות באתר שינויים ככל העולה על דעתם, לרבות שינוי המבנה והעיצוב, שינוי זמינות השירותים והמוצרים השונים ושינוי המדיניות לגבי חשיפת תכנים בחינם לצורך קבלת תשלום עבורם. כמו כן, לרשות האתר ואדיר עומדת הזכות להפסיק לספק שירותים או מוצרים מסוימים במלואם או בחלקם. על הפסקת השירותים תצא מראש הודעה לגולשים פרק זמן סביר לפני הפסקת השירותים.

סמכות שיפוט ובוררות

הסכם זה במלואו כפוף אך ורק לדיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית נתונה לבית המשפט המוסמך בתל אביב.

מדיניות הפרטיות של האתר הינה גלויה וברורה לחלוטין. מכיוון שמדיניות זאת עוברת עדכונים מעת לעת, מומלץ להיכנס ולקרוא אותה אחת לתקופה.

אדיר דיין

אדיר דיין

יזם, סוכן ביטוח, משווק פנסיוני בכיר ומייסד מרכז המומחים לביטוח ופיננסים, אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל. בזכות יכולותיו המרשימות ויוצאות הדופן, פיתח אדיר טכנולוגיה חכמה בתחום הביטוח אשר הובילה למהפכה וחסכה לציבור מיליוני שקלים בשנה.

בדיקת תיק ביטוח בריאות
בדיקת תיק ביטוח פנסיוני
החזר מס לשכירים
fffff