בלוג הביטוח המקצועי בישראל

על תיקון 190 לפקודת מס הכנסה שמעתם? אם לא – כדאי לכם מאוד להמשיך לקרוא

תיקון 190 וחשיבותו להטבות מס משמעותיות

עובדים כשכירים או כעצמאיים? התיקון החדש לפקודת מס הכנסה יכול להפחית עשרות אלפי שקלים מהמסים שאתם משלמים!! כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לבדוק אם אתם מוכנים.

מגדילים את החיסכון הפנסיוני

לחיסכון פנסיוני הוגן יש חשיבות רבה עבור כל אזרח במדינה – בזה אין כל ספק. התיקון החדש לפקודת מס הכנסה, תיקון 190, נוצר על מנת לאפשר לכם לקבל הרבה יותר. איך? באמצעות החזרת קופות הגמל אל קדמת הבמה ומתן אפשרות לכל מי שמפקיד בהן כסף – למשוך אותו בכל עת שיחפוץ. בדרך זאת הסכום הכולל של מסים שתצטרכו לשלם יפחת משמעותית – בסכום של עשרות אלפי שקלים!!

אז מה זה בדיוק תיקון 190, למי הוא מגיע, איך מיישמים אותו ולמה כדאי לבצע בדיקה מקיפה של התיק הפנסיוני?

בדוק הוזלה של עלות הביטוח שלך - ללא שום התחייבות
כבר 27,697 אנשים עשו בדיקה – 93% הצלחה!
בדיקה מוצלחת יכולה להיות שווה אלפי שקלים בשנה

מהו תיקון 190?

תיקון 190 לפקודת מס הכנסה מאפשר לכם:

 • לקבל הטבת מס משמעותית אם תבחרו להפקיד כספים פנויים בקופת גמל.
 • לשלם מס רווחי הון מופחת בשיעור של 15% על הרווח הנומינלי.
 • לקבל פטור מלא ממס אם תבחרו למשוך את הכסף כקצבה חודשית.
 • לקבל הטבת מס בהעברה בין-דורית.

רוצים לקבל את מה שמגיע לכם?

אמנם אנחנו מדברים כאן על חיסכון פנסיוני, אולם למרות זאת, חשוב מאוד שתפעלו כבר עכשיו ותוודאו שכשיגיע הרגע תוכלו ליהנות מכל יתרונותיו של התיקון. כשאנחנו כותבים "לפעול", אנחנו מתכוונים לכך, שכבר בגיל 40 כדאי מאוד להעביר את התיק הפנסיוני שלכם לאיש מקצוע, אשר יעבור עליו ויוודא שהכל בסדר, ושכאשר תגיעו לגיל הפרישה תהיו זכאים להפקיד את כספכם בקופת גמל וליהנות מכל ההטבות.

מהם היתרונות של התיקון?

כדאי מאוד ליישם את תיקון 190 על הכספים שלכם, משום שהוא יאפשר לכם לחסוך הרבה מאוד כסף מתשלום מס רווחי ההון ולהגדיל את סכומי הכסף לפרישה, תוכלו למשוך את הכספים בכל רגע נתון ותיהנו מניהול השקעות מקצועי, מסלולי השקעה מגוונים ודמי ניהול נמוכים לצמיתות.

אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום אל יועץ מקצועי ומנוסה המתמחה במיסוי פנסיוני, אשר יספק לכם את כל המידע, ילווה אתכם לכל אורך הדרך ויבטיח שתוכלו לקבל את מה שמגיע לכם והכי חשוב – לחסוך הרבה מאוד כסף. אם אתם כבר פונים אל יועץ מקצועי – חשוב מאוד שתבקשו שיבדוק עבורכם את כל התיק הפנסיוני.

שטרות של 200 שקל

מדוע חשוב לבדוק את התיק הפנסיוני?

בשנים האחרונות חלו לא מעט רפורמות בביטוח, וחשוב מאוד שהתיק הפנסיוני שלכם ינוהל על פיהן, שכן כך תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה. הרבה מאוד אנשים מפרישים הרבה מאוד כסף לביטוחים שונים, ולא תמיד יודעים בדיוק מה כל ביטוח אמור לכסות ובאיזה סכום. בדיקה יסודית של התיק הביטוחי תאפשר לכם להבין האם יש לכם ביטוחים כפולים והאם אתם משלמים דמי ניהול גבוהים מדיי, לטייב את הביטוחים כך שיתאימו למצבכם הנוכחי ולדעת בוודאות שאתם משלמים רק את מה שבאמת חיוני. במסגרת התהליך אפשר גם לבצע איתור של כספים אבודים, לוודא שהקיצבה העתידית שלכם היא הקיצבה המקסימלית ועוד. אחרי שיועץ פנסיוני מוסמך ומנוסה יעבור יחד אתכם על התיק, תוכלו להיות בטוחים שאתם מוכנים לכל תרחיש שיכול לקרות, כגון מחלה קשה, אובדן כושר עבודה, מצב סיעודי, פנסיה כמובן, וגם מוות, לא עלינו.

תהליך בדיקה שכזה, מאפשר לכל יחיד או משפחה לקבל תמונה ברורה של מצב החיסכון והביטוחים, ולטייב אותו כך שיספק להם את ההגנה הטובה ביותר מבחינת כיסוי סיכונים, קבלת הכנסה שוטפת בתקופת הפנסיה ובאופן כללי – את הידיעה שבכל בעיה או מצב שיתעוררו – אתם מכוסים באופן שייתן לכם הכי הרבה.

לסיכום: התכוננו מראש לתקופת הפרישה שלכם וודאו שאתם משלמים רק עבור ביטוחים שאתם באמת צריכים ושמתאימים למצבכם. פנו עוד היום לאיש מקצוע אשר יבדוק את תיק הביטוחים שלכם וידאג שתקבלו את כל מה שמגיע לכם.

בדוק את תיק הביטוח שלך היום - בחינם וללא התחייבות
מה גילך?

 עד 30  בין 30-64  מעל 64

מה סך התשלום החודשי שלך עבור הביטוחים בריאות, חיים, תאונות, מחלות וסיעודי?

 עד 250 ש"ח לא יודע 500 - 250 ש"ח אין לי ביטוח מעל 500 ש"ח העבודה משלמת

 • הוזלה משמעותית בהתאם לרפורמת הביטוח החדשה (2016)
 • מציאת כפילויות בפוליסת הביטוח
 • עדכון פרטים והתאמת חוסרים
 • הורדת דמי הניהול

fffff
בדוק את תיק הביטוח שלך היום - בחינם וללא התחייבות
מה גילך?

 עד 30  בין 30-64  מעל 64

מה סך התשלום החודשי שלך עבור הביטוחים בריאות, חיים, תאונות, מחלות וסיעודי?

 עד 250 ש"ח לא יודע 500 - 250 ש"ח אין לי ביטוח מעל 500 ש"ח העבודה משלמת

 • הוזלה משמעותית בהתאם לרפורמת הביטוח החדשה (2016)
 • מציאת כפילויות בפוליסת הביטוח
 • עדכון פרטים והתאמת חוסרים
 • הורדת דמי הניהול